PSG wyszło na prowadzenie w 19. minucie - Kylian Mbappe technicznym strzałem wykorzystał podanie Angela Di Marii - ale szybko stracona bramka nie podcięła skrzydeł piłkarzom Dijon - czytamy w Onecie.

Skazywani na pożarcie gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry w I połowie - Keylor Navas popełnił błąd odbijając przed siebie piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska co skrzętnie wykorzystał Mounir Chouiar.

W 47. minucie było już 2:1 dla Dijon po tym jak piękną, indywidualną akcją sfinalizowaną celnym strzałem popisał się Jhonder Cadiz.

Dla PSG to już trzecia porażka w tym sezonie. Mimo to po tej kolejce na pewno pozostaną w fotelu lidera Ligue 1, ponieważ nad drugim w tabeli Nantes mają aż osiem punktów przewagi.