Liga Mistrzów: Sześć bramek Realu. Wymowna cieszynka Lewandowskiego

Realu Madryt pokonał 6:0 turecki Galatasaray w meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski strzelił bramkę w wygranym 2:0 spotkaniu z Olympiakosem Pireus

Aktualizacja: 07.11.2019 04:55 Publikacja: 06.11.2019 22:54

W grupie A z kompletem zwycięstw prowadzi PSG, które pokonało dziś Club Brugge 1:0. Jedyną bramkę strzelił Mario Icardi. Piłkarze z Belgii mogli doprowadzić do remisu, ale rzutu karnego nie wykorzystał Mbaye Diagane.

W drugim meczu Real Madryt rozbił na własnym stadionie Galatasaray Stambuł 6:0. Trzy bramki dla Królewskich zdobył 18-letni Rodrygo.

Niepokonany w tej edycji Ligi Mistrzów jest również Bayern Monachium, który pokonał dziś Olympiakos Pireus 2:0. W 69. minucie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Polski napastnik świętując trafienie dał do zrozumienia, że spodziewa się drugiego dziecka.

W drugim meczu grupy B Tottenham wygrał w Belgradzie z Črveną Zvezdą 4:0.

Emocji nie brakowało również w spotkaniach grupy C. Manchester City zremisował z Atalantą 1:1. Mistrzowie Anglii kończyli spotkanie w osłabieniu, a na bramce stał obrońca Kyle Walker. W Zagrzebiu Dynamo zremisowało z Szachtarem Donieck 3:3. Goście do 89. minuty przegrywali 1:3, ale zdołali wywieźć z Chorwacji jeden punkt.

W polskim meczu Juventus Turyn Wojciecha Szczęsnego zmierzył się z Lokomotiwem Moskwa, w którym występują Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Włosi wygrali 2:1. W drugim meczu grupy D Bayer Leverkusen niespodziewanie pokonał Atletico Madryt również 2:1.