fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Niemieckie media: Lewandowski jak ubezpieczenie na życie

AFP
Po zwycięstwie Bayernu Monachium nad Olympiakosem Pireus, niemieckie media zwracają uwagę na świetną formę Roberta Lewandowskiego - czytamy w Onecie. To m.in. dzięki dwóm golom Polaka Bawarczycy po trzech kolejkach tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów mają na koncie dziewięć punktów.

Niemiecki kanał sportowy Sport1 pisząc o meczu podkreśla, że "Lewandowski jest dla Bayernu niczym ubezpieczenie na życie" - czytamy w Onecie. "Polak (...) uratował drużynę przed wpadką z Olympiakosem" - przekonują niemieccy dziennikarze.

Z kolei "Bild" pisze o "niesamowitej serii 12 kolejnych spotkań z bramką" Lewandowskiego i pobiciu przez niego "klubowego rekordu Carstena Janckera" (w 2000 roku trafiał do bramki w jedenastu kolejnych spotkaniach).

"Kicker" pisze, że "Bawarczycy znowu mogli liczyć na Roberta Lewandowskiego, który zdobył dwie bramki. Na Polaku można polegać".

"Der Spiegel" ocenia z kolei, że "Mistrzowie Niemiec znów mogli liczyć na Roberta Lewandowskiego. Polak zdobył dwie bramki, które zapewniły drużynie ważny triumf".

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA