Wisła Płock wyszła na prowadzenie w 29 minucie - po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu rożnego celną "główką" popisał się Ricardinho - relacjonuje Onet.

Na 2:0, zaledwie sześć minut później, podwyższył Damian Michalski, który wykorzystał podanie Piotra Tomasika.

W 59. minucie Wisła podwyższyła prowadzenie - Pavel Steinbors sparował wprawdzie pierwszy strzał Tomasika, ale dobitka zawodnika Wisły znalazła już drogę do siatki.

W 74. minucie Arka Gdynia zdobyła honorowego gola - po prostopadłym podaniu Marcina Budzińskiego Michał Nalepa minął Jakuba Rzeźniczaka i pokonał bramkarza Wisły.

Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy - w doliczonym czasie gry Michał Kwietniewski zdobył gola dla Wisły, który był jednocześnie jego pierwszą bramką w Ekstraklasie.