LM: Hattrick 19-latka, remis Barcelony, przegrana Liverpoolu

W najciekawszych, wtorkowych meczach Ligi Mistrzów, Napoli wygrało na własnym stadionie z Liverpoolem 2:0, a Borussia Dortmund bezbramkowo zremisowała z Barceloną. Niespodziankę sprawiła Slavia Praga, która do 92. minuty prowadziła w Mediolanie z Interem, a ostatecznie wróciła do Czech z jednym punktem po remisie 1:1 - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 18.09.2019 06:19 Publikacja: 18.09.2019 04:40

Napoli wygrało z Liverpoolem po golach w końcówce spotkania zdobytych przez Driesa Mertensa (wykorzystał rzut karny) i Fernando Llorente - relacjonuje Onet.

Piotr Zieliński pojawił się na murawie w drugiej połowie. Arkadiusz Milik obejrzał spotkanie z ławki rezerwowych.

W drugim meczu tej grupy debiutujący w Lidze Mistrzów Red Bull Salzburg wygrał z KRC Genk aż 6:2. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Erling Braut Haland - 19-letni napastnik drużyny z Salzburga.

W grupie F Inter tylko zremisował u siebie ze Slavią 1:1, a Borussia Dortmund na własnym stadionie zremisowała 0:0 z Barceloną.

W grupie G RB Lipsk wygrał w Lizbonie z Benfiką 2:1, a Olympique Lyon zremisował 1:1 z Zenitem Sankt Petersburg.

W grupie H rywalizację od mocnego akcentu rozpoczął Ajax Amsterdam, który ograł 3:0 OSC Lille. Z kolei Chelsea Londyn uległa na własnym stadionie Valencii 0:1 (w końcówce meczu piłkarze Chelsea nie wykorzystali rzutu karnego).