Po wygranej z Wyspami Owczymi Hiszpanie po sześciu meczach mają na koncie komplet punktów i pewnie prowadzą w grupie F mając aż siedem punktów przewagi nad Szwecją, która w niedzielę zremisowała z Norwegią 1:1. Trzecia jest Rumunia, która w niedzielnym meczu wygrała 1:0 z Maltą - czytamy w Onecie.

Hiszpanie w meczu z Wyspami Owczymi na prowadzenie wyszli już w 13 minucie po strzale Rodrigo. Więcej goli w pierwszej połowie już nie padło, a na początku drugiej Rodrigo podwyższył na 2:0.

Kolejne dwa gole Hiszpanie zdobyli dopiero w samej końcówce spotkania - Paco Alcacer w 90. minucie i trzy minuty później, już w doliczonym czasie gry, ustalił wynik meczu.

Po meczu z Wyspami Owczymi Sergio Ramos jest o jedno spotkanie od ustanowienia samodzielnego rekordu liczby występów w reprezentacji Hiszpanii.