fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Olivier Kahn wraca do Bayernu Monachium

AFP
Olivier Kahn 1 stycznia 2020 roku dołączy do rady dyrektorów Bayernu Monachium. W 2022 roku ma zostać dyrektorem generalnym klubu, w miejsce Karla-Heinza Rummenigge - czytamy w Onecie.

Kahn, przez lata bramkarz Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec, ma zostać w 2020 roku jednym z dyrektorów Bayernu - potwierdził klub z Monachium. O sprawie pisze Onet.

Bayern poinformował również, że w 2022 roku Kahn zostanie dyrektorem generalnym klubu, którego gwiazdą jest Robert Lewandowski.

– Zna się na piłce i biznesie, ma też w sobie DNA Bayernu. Jesteśmy przekonani, że to właściwy człowiek, by prowadzić klub w przyszłości – mówił o Kahnie Uli Hoeness.

– Czuję się mocno związany z Bayernem. To klub, który ukształtował moje życie. Sportowe i finansowe sukcesy, solidarność z kibicami, odpowiedzialne podejście do historii i wartości – z tego słynie Bayern. Chciałbym to kontynuować stojąc już na czele zarządu – mówił sam Kahn.

Olivier Kahn to ośmiokrotny mistrz Niemiec z Bayernem, tryumfator Ligi Mistrzów. Jest też wicemistrzem świata z reprezentacją Niemiec.

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA