Bayern wygrywa 23:0 w sparingu. Trzy gole "Lewego"

Bayern Monachium wygrał w sparingu z amatorskim FC Rottach-Egern 23:0. Trzy bramki dla mistrzów Niemiec strzelił Robert Lewandowski - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 09.08.2019 10:21 Publikacja: 09.08.2019 10:09

Bayern rozpoczął już sezon 2019/2020 przegranym 0:2 z Borussią Dortmund meczem o Superpuchar Niemiec. Mimo to w czwartek rozegrał jeszcze ostatni przedsezonowy sparing - czytamy w Onecie.

W poniedziałek Bayern zagra z Energie Cottbus w Pucharze Niemiec.

Bayern również przed poprzednim sezonem rozegrał ostatni mecz z ekipą FC Rottach-Egern. Wówczas amatorzy zdołali strzelić Bawarczykom dwa gole i przegrali "tylko" 2:22.

Tym razem Bayern odniósł efektowniejsze zwycięstwo - strzelanie już w 1. minucie rozpoczął Kingsley Coman.

Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, zakończył mecz z trzema golami na koncie.

Niezwykłego wyczynu dokonał Corentin Tolisso - francuski pomocnik zdobył aż cztery gole między 38 a 42 minutą.