International Champions Cup: Real Madryt - Arsenal Londyn 2:2 karne 3:2

Real Madryt wygrał w rzutach karnych z Arsenalem Londyn 3:2 w meczu rozgrywanym w ramach International Champions Cup. W regulaminowym czasie gry było 2:2 - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 24.07.2019 09:44 Publikacja: 24.07.2019 09:29

Real mimo zwycięstwa ma powody do zmartwień - w trakcie meczu boisko na noszach musiał opuścić kontuzjowany Marco Asensio - pisze Onet.

Real od dziewiątej minuty grał w dziesięciu po czerwonej kartce dla Nacho, który zatrzymał ręką piłkę zmierzającą do bramki. Rzut karny na gola zamienił Alexander Lacazette (piłka trafiła do siatki po odbiciu się od obu słupków).

W 24. minucie było 2:0 dla "Kanonierów" po trafieniu Pierre-Emericka Aubameyanga.

Kiedy wydawało się, że osłabiony Real jest skazany na porażkę - w 40. minucie czerwoną kartkę zobaczył Sokratis Papastatopulos i siły na boisku się wyrównały.

W 56 minucie kontaktowego gola dla "Królewskich" zdobył Gareth Bale, który - według zapowiedzi Zinedine'a Zidane'a, trenera Realu, ma wkrótce odejść z klubu. W 59. minucie było już 2:2 po golu Marco Asensio.

Ten ostatni sześć minut później musiał zejść z powodu urazu z boiska. Asensio został zniesiony na noszach, nie wiadomo jeszcze jak długo będzie musiał pauzować.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, a Real lepiej egzekwował rzuty karne.