International Champions Cup: Arsenal Londyn - Bayern Monachium 2:1. Gol Roberta Lewandowskiego

Arsenal Londyn wygrał 2:1 z Bayernem Monachium w meczu International Champions Cup - pisze Onet.

Aktualizacja: 18.07.2019 10:00 Publikacja: 18.07.2019 09:40

Jedynego gola dla Bayernu zdobył Robert Lewandowski - relacjonuje Onet.

Był to drugi mecz International Champions Cup - w pierwszym Fiorentina, z Bartłomiejem Drągowskim w bramce, wygrała 2:1 z Chivas Guadalajara.

W meczu z Arsenalem Lewandowski pojawił się na murawie dopiero w drugiej połowie. W 71 minucie kapitan reprezentacji Polski wyrównał wynik finalizując dośrodkowanie celnym strzałem głową.

Wcześniej Arsenal wyszedł na prowadzenie po samobójczym trafieniu Louisa Poznanskiego, który skierował piłkę do własnej bramki po zagraniu Pierre-Emericka Aubamayanga.

Zwycięskiego gola dla Arsenalu strzelił w 89. minucie Edward Nketiah.