Zieliński podał, Milik strzelił, Chievo spada z Serie A

Chievo Werona przegrało z SSC Napoli 1:3 w meczu 32. kolejki Serie A i straciło szanse na utrzymanie we włoskiej ekstraklasie. Jednego z goli dla drużyny z Neapolu zdobył Arkadiusz Milik po podaniu Piotra Zielińskiego - pisze Onet.

Aktualizacja: 14.04.2019 20:43 Publikacja: 14.04.2019 20:34

Dla Milika był to już 17 gol w tym sezonie Serie A. Z kolei Zieliński zapisał na swoim koncie drugą w sezonie asystę - czytamy w Onecie.

Oprócz Polaków grających w Napoli na murawie pojawił się też grający w Chievo Mariusz Stępiński.

Napoli objęło prowadzenie po kwadransie - Dries Mertens dośrodkowywał z rzutu rożnego a Kalidou Koulibaly skierował piłkę głową do siatki.

W 64. minucie Milik, który wcześniej zmarnował kilka okazji, uderzeniem zza pola karnego podwyższył na 2:0. Asystę przy tym trafieniu zanotował Zieliński.

W 81. minucie na 3:0 dla Napoli podwyższył Koulibaly, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Chievo.

Honorowego gola dla drużyny z Werony zdobył w 90. minucie Bostjan Cesar.