Eliminacje Euro 2020: Remis w Izraelu. Porażka kolejnego rywala Polaków

Reprezentacja Izraela zremisowała ze Słowenią 1:1, a Macedonia Północna pokonała Łotwę 3:1 w meczach grupowych rywali Polaków. Po pierwszej kolejce nasza reprezentacja zajmuje 2. miejsce w grupie G.

Aktualizacja: 22.03.2019 00:09 Publikacja: 21.03.2019 23:58

Macedonia Północna po pierwszej połowie prowadziła 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobywali Alioski i Elmas. Kontaktową bramkę Łotysze zdobyli w 87. minucie po samobójczej bramce Velkoskiego.

Gości kończyli mecz w 10. W doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę otrzymał Ciganiks. Minutę później Elmas strzelił swoją drugą bramkę i ustalił wynik spotkania na 3:1.

W drugim meczu grupy G Izrael zremisował w Haifie ze Słowenią 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Zahavi, a dla gości Sporar.

W niedzielę Polska zagra z Łotwą, Izrael z Austrią, a Słowenia z Macedonią Północną.

2 / 3
Wygrać i zapomnieć o nieudanych eliminacjach. Lewandowski gotów na baraże z Estonią
Robert Lewandowski przed barażami o Euro 2024: wierzę, że awansujemy