Liga Europy: Napoli jedną nogą w ćwierćfinale. Bramka Milika

Napoli pokonało na własnym stadionie Salzburg 3:0 w pierwszym meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Europy. Zwycięstwa Chelsea i Valencii. Wyjazdowa porażka Arsenalu/

Publikacja: 07.03.2019 21:22

Wynik spotkania otworzył Arkadiusz Milik. Polski napastnik pokonał bramkarza rywali w 10. minucie. Na 2:0 podwyższył Fabian Ruiz. Trzecia bramka padła po samobójczym trafieniu Jerome Onguene.

Milik spędził na boisku 81 minut. W wyjściowym składzie zagrał również Piotr Zieliński. Boisko opuścił w 66. minucie.

0:3 z Chelsea Londyn przegrało Dynamo Kijów. W zespole z Ukrainy zagrał Tomasz Kędziora.

Dinamo Zagrzeb pokonało Benficę Lizbona 1:0. W zespole gospodarzy 84 minuty rozegrał Damian Kądziar.

Wysoką porażkę odnotował Arsenal, który na wyjeździe przegrał z francuskim Rennes 1:3. Londyńczycy od 41. minuty grali w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę ujrzał obrońca Sokratis Papastatopulos.

Mecze rewanżowe zostaną rozegrane za tydzień - 14 marca.