Serie A: Teodorczyk siedział, Szczęsny bronił, Juventus wygrał

Juventus Turyn wygrał 4:1 z Udinese w meczu 27. kolejki Serie A - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 08.03.2019 21:58 Publikacja: 08.03.2019 21:48

90 minut na murawie spędził w bramce Juventusu Wojciech Szczęsny. Z kolei Łukasz Teodorczyk z Udinese przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. - pisze Onet.

Pierwsza połowa to popis 19-letniego Moise Keana - najpierw po podaniu Alexa Sandro wykończył akcję wślizgiem, a w 39. minucie podwyższył wynik na 2:0. Dopiero po tym golu pierwszą okazję do interwencji miał Szczęsny.

W drugiej połowie po faulu na Keane w polu karnym Udinese sędzia odgwizdał karnego dla Juve. "Jedenastkę" na gola zamienił Emre Can.

Na 4:0 podwyższył uderzeniem głową Blaise Matuidi.

W 85. minucie skapitulował z kolei Szczęsny - po ładnym uderzeniu Kevina Lasagni.

Po tej wygranej Juventus ma już 19 punktów przewagi nad Napoli, które jednak rozegrało o jeden mecz mniej.

Juventus Turyn - Udinese Calcio 4:1 (2:0)

Bramki: Moise Kean (11, 39), Emre Can (67-karny), Blaise Matuidi (71) - Kevin Lasagna (85)

2 / 3
Hiszpańskie media po Real - Barcelona. "To wstyd dla świata futbolu"
El Clasico. Wygrana Realu i wielka kontrowersja, trudny wieczór Roberta Lewandowskiego