fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Policja z Las Vegas żąda próbki DNA Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo
AFP
Amerykańska policja z Las Vegas wydała nakaz pobrania próbki DNA Cristiano Ronaldo w ramach dochodzenia w sprawie zarzutu gwałtu, który ciąży na piłkarzu Juventusu.

34-letnia Amerykanka oskarżyła Cristiano Ronaldo o gwałt. Miało do niego dojść w 2009 roku, a piłkarz płacił kobiecie za milczenie.

„Przepraszał, pytał, czy mnie nie boli. A potem uklęknął i powiedział: W 99 procentach jestem dobrym człowiekiem, nie wiem, co się dzieje z tym jednym procentem” – tak Kathryn Mayorga wspomina na łamach niemieckiego „Der Spiegel” sceny z nocy w Las Vegas w 2009 roku. Chwilę wcześniej została brutalnie, analnie zgwałcona.

Czytaj także: Ronaldo oskarżony o gwałt: To nie zostanie w Vegas

W ramach prowadzonego w Stanach Zjednoczonych dochodzenia, policja wydała nakaz pobrania próbki DNA piłkarza. Adwokat kapitana reprezentacji Portugalii powiedział, że to standardowa procedura przy tego rodzaju sprawach.

"Wall Street Journal" informuje, że nakaz został wysłany już do systemu sądowego we Włoszech.

Ronaldo zaprzecza, że zgwałcił kobietę. - Mój klient utrzymywał, tak dziś, że to co wydarzyło się w Las Vegas w 2009 roku odbyło się za zgodą. Nie jest zaskakujące, że DNA będzie obecne, ani, że policja złożyła standardowy wniosek w ramach prowadzonego dochodzenia - powiedział adwokat.

Źródło: BBC
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA