Sensacja w PP. Puszcza Niepołomice w ćwierćfinale

Puszcza Niepołomice pokonała Wisłę Płock 3:1 i awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski.

Aktualizacja: 04.12.2018 15:56 Publikacja: 04.12.2018 15:09

W poprzednich rundach Puszcza Niepołomice trafiała na niżej notowanych rywali. Prawdziwym testem miało być spotkanie z grającą w Ekstraklasie Wisłą Płock.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w 12 minucie. Gola strzelił Marcin Orłowski. Po przerwie wynik na 2:0 podwyższył Łukasz Szczepaniak.

Płocczanie odpowiedzieli trafieniem Patryka Stępińskiego w 80. minucie, ale nie doprowadzili do remisu. W ostatniej minucie spotkania trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Hubert Tomalski.

Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 3:1 (1:0)

Bramki: Marcin Orłowski (12), Łukasz Szczepaniak (73), Hubert Tomalski (90) - Patryk Stępiński (80)