Legia melduje się w 1/4 finału PP. Pewna wygrana w Głogowie

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Chrobrym Głogów i awansowała 1/4 finału Pucharu Polski.

Aktualizacja: 05.12.2018 21:49 Publikacja: 05.12.2018 21:39

Michał Kucharczyk

Legia Warszawa była zdecydowanym faworytem spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. W Głogowie trener Ricardo Sa Pinto zdecydował się wypuścić od pierwszej minuty kilku rezerwowych zawodników.

Pierwsza bramka padła w 31. minucie. Michał Kucharczyk wykorzystał błąd obrony rywali i pokonał Sławomira Janickiego. Na 2:0 wynik kilka minut później podwyższył Cafu.

Portugalczyk ustanowił wynik spotkania w 82. minucie spotkania. Ponownie celnie uderzył sprzed pola karnego.

Chrobry Głogów - Legia Warszawa 0:3 (0:2)

Bramki: Michał Kucharczyk (31), Cafu (36, 82)

Chrobry Głogów: Sławomir Janicki - Przemysław Stolc, Daniel Wajsak, Marek Wasiluk, Michał Pawlik, Maciej Kona (81' Michał Borecki), Szymon Drewniak, Bartosz Machaj (62' Konrad Kaczmarek), Jarosław Ratajczak, Damian Sędziak, Rafał Maćkowski (55' Jakub Bach)

Legia Warszawa: Radosław Majecki - Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, William Remy, Adam Hlousek, Cafu, Chris Philipps, Kasper Hamalainen (70' Miroslav Radović), Michał Kucharczyk (72' Sebastian Szymański), Marko Vesović (46' Cristian Pasquato), Sandro Kulenović

Więcej: Onet.pl