fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Will Smith zaśpiewa oficjalny utwór mundialu "Live It Up"

Gage Skidmore [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
Hollywoodzka gwiazda Will Smith, laureat nagrody Latin Grammy Nicky Jam oraz albańska piosenkarka i autorka Era Istrefi wykonają utwór "Life It Up", oficjalną piosenkę Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które rozpoczną się w Rosji w przyszłym miesiącu. Poinformowała o tym w środą FIFA.

Jak podała FIFA, oficjalna piosenka tegorocznego mundialu "Live It Up" została wyprodukowana przed DJ-a i kompozytora Diplo.

Will Smith, Nicky Jan i Era Isrefi zaśpiewają utwór na żywo kilka minut przed finałowym meczem mistrzostw na stadionie Łużniki w Moskwie. Występ 15 lipca obejrzy na miejscu 80 tys. widzów, a przed telewizorami - miliardy kibiców.

Tekst utworu ma zostać opublikowany już w najbliższy piątek 25 maja, a oficjalny teledysk zostanie wyemitowany 7 czerwca.

Tradycja pisania i wykonywania oficjalnych utworów i hymnów na mistrzostwach świata sięga 1962 roku. Oficjalnym hymnem ostatniego mundialu, którego gospodarzem była Brazylia, był "Dar um Jeito (We Will Way a Way)", piosenka wykonana przez Carlosa Santanę z Wyclefem, Avicii i Alexandre Piresem.

Źródło: rp.pl/ TASS
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA