Świerczok wpisał się na listę strzelców w 87. minucie meczu z Etarem, wygranym przez Łudogorca 6:0. Polski napastnik wszedł na boisko z ławki.

Gola w Serie A zdobył Mariusz Stępiński, po trafieniu którego Chievo Werona prowadziło 2:1 na San Siro w meczu z Milanem. Ostatecznie jednak drużyna z Werony (od pierwszej minuty w składzie Chievo grał oprócz Stępińskiego również Paweł Jaroszyński) przegrała 2:3. Dla Stępińskiego był to drugi gol w tym sezonie Serie A.

Dwa gole w meczu PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam (3:4) zdobył dla drużyny gospodarzy Piotr Parzyszek. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w końcówce spotkania zmniejszając wyniki porażki.

Remis Queens Park Rangers zapewnił z kolei golem skrzydłowy reprezentacji Polski (nie otrzymał powołania na najbliższe mecze towarzyskie) Paweł Wszołek. Mecz Fulham - QPR zakończył się remisem 2:2.