Tym razem WBA wygrało 2:0 z Brighton&Hove Albion a Polak spędził na murawie 90 minut. Wypożyczony z PSG pomocnik reprezentacji Polski cieszył się już z drugiego zwycięstwa w barwach WBA - 6 stycznia jego drużyna wygrała z Exter City 2:0 w meczu Pucharu Anglii.

Z remisu w wyjazdowym meczu z Newcastle United cieszył się natomiast Łukasz Fabiański - jego Swansea prowadziło od 60 minuty, ale osiem minut później "Sroki" doprowadziły do wyrównania. Polak, według whoscored.com, był jednym z trzech najlepszych piłkarzy swojej drużyny.

W innych spotkaniach Chelsea straciła punkty na własnym stadionie bezbramkowo remisując z Leicester City, Crystal Palace wygrało 1:0 z Burnley, Huddersfield Town przegrał aż 1:4 z West Ham United a Watford zremisował 2:2 z Southampton.