fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

O nas

Życie Regionów w nowej odsłonie

Bogusław Chrabota
Fotorzepa

Od prawie trzech lat na łamach „Rzeczpospolitej Życia Regionów" oraz w serwisie rp.pl, tak jak obiecywaliśmy – jesteśmy blisko Państwa, pokazując rozwój Polski lokalnej cały czas, wspierając rozwój samorządu terytorialnego.

Przekazujemy w Państwa ręce nową odsłonę „Życia Regionów". To Wasz głos, drodzy czytelnicy „Rzeczpospolitej", stał się dla nas drogowskazem i inspiracją do zmian. Co poniedziałek będziemy przybliżać ludzi, którzy zarządzają gminami, powiatami i województwami, nie zapominając o liderach przedsiębiorczości w regionach.

Nowe "Życie Regionów" otwieramy "Tematem tygodnia, w którym opisujemy najważniejsze zagadnienia, z którymi borykają się na co dzień Polacy.

Kolejne strony to "Rozmowa tygodnia", czyli spotkanie z liderami polskiej samorządności.

Obiecujemy, że będziemy przybliżać również sylwetki i poglądy ludzi, których nie widać na co dzień na łamach mediów, ale mocno wpływają na los naszych miast i regionów.

W sekcji „Prawo dla samorządów" będziemy omawiać i komentować projekty ustaw oraz obowiązujące przepisy i ich konsekwencje.

„Trzecia połowa" to cykl tekstów oraz wywiadów ze znanymi osobami, które opowiadają nam między innymi o ważnych dla nich miejscach w Polsce.

Ponadto sekcje „Widziane z regionu", „Kalejdoskop kultury" oraz rekomendowane do zobaczenia przez redakcję „Życia Regionów" miejsca i wydarzenia.

W nowej odsłonie "Życia Regionów" nie zabraknie także analiz dotyczących kultury, nauki i sportu. W każdym numerze będziemy też opowiadać, jak nowe technologie zmieniają i wpływają na życie w miastach.

A wszystko to, aby budować lepszą przyszłość dla nas.

Mamy nadzieję, że przyjmiecie nas Państwo życzliwie, a prezentowane w „Rzeczpospolitej Życiu Regionów" treści będą dla Was użyteczne oraz inspirujące.

 

Zespół "Rzeczpospolita Życie Regionów"

Kontakt

Hanna Wawrowska,
Autorka i szef projektu "Rzeczpospolita Życie Regionów"

Irmina Zakrzewska,
Kierownik projektu

Andrzej Krakowiak
Redaktor prowadzący

"Rzeczpospolita Życie Regionów” to cykl wydań regionalnych dystrybuowany wraz z ogólnopolskim nakładem „Rzeczpospolitej”. Łączymy dwie marki: „Życie Regionów” oraz „Rzeczpospolita” – gwarantujące najwyższą jakość materiałów dziennikarskich.

Projekt ma na celu m.in. pokazanie potencjału oraz osiągnięć regionów Polski w dziedzinach inwestycji, biznesu i edukacji. Oprócz kluczowych dla regionów tematów gospodarczych pokazywany jest ich potencjał intelektualny, osiągnięcia władz samorządowych, najciekawsze wydarzenia kulturalne, sportowe oraz atrakcje turystyczne.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA