fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

.Nowoczesna

Joanna Schmidt: Jesteśmy razem z Ryszardem Petru

Posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt
Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem”, że jest w związku z liderem partii Ryszardem Petru.

- We wrześniu 2016 roku wzięłam rozwód. W październiku zeszłego roku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy – cytuje Joannę Schmidt „Super Express”.

Petru do tej pory nie chciał zabrać głosu w sprawie związku oraz słynnego wyjazdu na Maderę, o którym media informowały na przełomie roku. Lider Nowoczesnej w styczniu mówił, że jest skłonny odpowiadać na wszystkie pytania dotyczących kwestii politycznych. "Nie chcę natomiast odpowiadać na żadne pytania dotyczące kwestii niezwiązanych z polityką, czyli prywatnych" - powiedział.

Przewodniczący Nowoczesnej złożył także pozew przeciw wydawcom „Super Expressu” i tygodnika „wSieci”. Gazety informował, iż dotarły do wykazów lotów krajowych i hoteli, w których w ubiegłym roku mieli zatrzymać się Petru oraz Schmidt. wSieci podał, że podróże i pobyt w luksusowych hotelach odbywały się na koszt podatnika.

Źródło: SE.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA