fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

.Nowoczesna

Ryszard Petru o wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Jarosław Kaczyński stwierdził, że opozycja szaleje i wielokrotnie obraża. Zdaniem Ryszarda Petru prezes PiS zawsze uważa, że jego partia nie jest agresywna.

- Sejmowa opozycja szaleje, wielokrotnie obraża, jest niebywale arogancka i jednocześnie działa - powiedział Jarosław Kaczyński.

- On jest barankiem, grzeczniutki jak nie wiem co. Dotychczas wszystkie marsze były potwierdzeniem tego, że demokracja jest niezagrożona. Okazało się, że im to nie pasuje. Nie traktujmy Kaczyńskiego poważnie, tego co on mówi, bo on kłamie. Piotrowicz kłamie do potęgi, a Kaczyński liniowo - skomentował te słowa Ryszard Petru w Polsat News.

Zdaniem lidera Nowoczesnej Kaczyński wykazał chęci dyktatorskie, gdy mówił, że wczorajsza kontrdemonstracja Obywateli RP była nielegalna. 

- Okazuje się, że ktoś, kto ma inne poglądy i jest na legalnej kontrdemonstracji to jest "be", bo ma inne poglądy i Kaczyński chce móc sam oceniać, co jest legalne - powiedział Petru.

– Mam apel do prezesa Kaczyńskiego, żeby w trakcie wystąpień sejmowych, np. mojego, uspokoił swoich posłów, bo oni zawsze krzyczą i robią de facto kontrdemonstrację wobec mojego wystąpienia. Tylko to jest kwestia kultury osobistej - dodał.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA