fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Czym jest prospołeczne osiedle?

Takiego osiedla na Pomorzu jeszcze nie było. W tym miejscu tylko od jego mieszkańców będzie zależało, czy popołudniu wychodząc na dwór skorzystają ze skate parku, ze ścianki wspinaczkowej czy pograją w ping-ponga. Bo Osiedle Beauforta, budowane przez Euro Styl S.A. na granicy gdyńskiego Pogórza, to enklawa rozrywki dla całej rodziny, niezależnie od wieku i pory roku.

– Osiedle Beauforta to wyjątkowy projekt, w ramach którego zaplanowaliśmy kilkanaście fantastycznych atrakcji dla jego mieszkańców: boisko, zadaszoną wiatę z grami, domek dla dzieci, strefę crossfit i wiele innych – wylicza Magdalena Reńska, Członek Zarządu Euro Styl S.A.

Atutem i charakterystycznym punktem osiedla będzie właśnie zadaszony Port Beauforta, ze stanowiskami do gier planszowych i zręcznościowych. Na osiedlu dobrze odnajdą się sportowcy, którym do gustu przypadnie boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz strefa crossfitu. Najmłodsi ucieszą się z nietuzinkowych obiektów służących świetnej zabawie na powietrzu: ścianki wspinaczkowej, skate parku, tyrolki, pająka z lin oraz ping-ponga. Dzieci dobrze spożytkują swoją energię, aktywnie spędzając czas na placu zabaw lub rozwijając swoją wyobraźnię w specjalnym domku pod dachem. Rodzice w tym czasie z przyjemnością skorzystają z funkcjonalnej i komfortowej strefy relaksu. Dodatkowo dla starszej części mieszkańców przewidziano strefę relaksu, która znajdować się będzie bezpośrednio w przy oczku wodnym.

 

Kameralna zabudowa i wysoka jakość

Na terenie inwestycji powstaną 24 budynki o niskiej zabudowie. W otaczającą osiedle zieleń naturalnie wkomponują się nowoczesne bryły nawiązujące do nadmorskich kurortów. Mieszkania budowane na granicy Pogórza charakteryzować się będą wysokiej jakości wykonaniem, które przy każdym projekcie jest priorytetem firmy Euro Styl.

– Wychodzimy poza popularny dziś schemat, zachęcając do wyjścia z domu. Unikalna przestrzeń Osiedla Beauforta spowoduje, że duzi i mali wyjdą na zewnątrz, by aktywnie spędzać czas, a dzieci rozwiną wyobraźnię, dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości – podkreśla Magdalena Reńska.

Nowa, atrakcyjna dzielnica na granicy Pogórza powstaje już od dziesięciu lat. Pierwszą inwestycją skierowaną do aktywnych rodzin w tym rejonie było Osiedle Morskie. Jego realizacja dobiegła końca w 2015 r., a niedługo później obok powstało osiedle Nowe Morskie. Za oba te projekty odpowiada Euro Styl, który jako deweloper współtworzący tę część miasta, dobrze zna potrzeby jej mieszkańców.

– Czujemy się odpowiedzialni za kształtowanie charakteru okolicy. Mając świadomość wpływu firmy na rozwój dzielnicy, przeprowadziliśmy w zeszłym roku konsultacje społeczne w porozumieniu z gminą Kosakowo. Zbadaliśmy oczekiwania i potrzeby mieszkańców, czego wynikiem było uwzględnienie na projektach między innymi skate parku oraz oświetlenia solarnego boiska – wylicza Magdalena Reńska.

Osiedle Beauforta, będące dopełnieniem położonych po sąsiedzku inwestycji, będzie nowoczesnym, przyjaznym mieszkańcom i najbardziej prospołecznym osiedlem w tym rejonie. Nowymi mieszkaniami lokatorzy będą mogli cieszyć się już w 2019 roku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA