fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Nir Netzer kieruje już Ronsonem

Nir Netzer
materiały prasowe
Walne zgromadzenie akcjonariuszy deweloperskiej spółki zatwierdziło nowego prezesa.

Nir Netzer został oficjalnie prezesem giełdowego dewelopera. Menedżer już wcześniej został wskazany przez radę nadzorcza jako kandydat, po tym jak we wrześniu odejście ze spółki zapowiedział Tomasz Łapiński.

– Staję na czele firmy znajdującej się w bardzo dobrej sytuacji finansowej, z doskonałym, doświadczonym zespołem oraz dużym kapitałem zaufania ze strony kontrahentów i inwestorów. Obejmując funkcję prezesa przejmuję tym samym olbrzymią odpowiedzialność. Wspólnie z pracownikami i pozostałymi członkami zarządu dołożymy wszelkich starań, by spełnić pokładane w nas oczekiwania. Jestem przekonany, że Ronson ma wszelkie atuty, by umacniać się na pozycji jednego z czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Chciałbym zapewnić, że w naszych działaniach będziemy kierować się interesem wszystkich akcjonariuszy – mówi cytowany w komunikacie Netzer.

Menedżer od 2003 r. pełnił funkcje kierownicze w spółkach konsultingowych oraz z branży deweloperskiej. Poza rodzimym Izraelem, doświadczenie zdobywał również w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czechach oraz na Węgrzech.

Po trzech kwartałach deweloper sprzedał 645 mieszkań, o 18 proc. więcej niż rok wcześniej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA