fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Hunter

materiały prasowe
Zespół Hunter wystąpi w piątek 8 kwietnia w warszawskim klubie Palladium. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia.

Początki zespołu Hunter datować można na wczesne lata 80., kiedy jego muzycy byli jeszcze w liceum. Nazwa zespołu pochodzi od utworu „Die Hard the Hunter" z albumu „Pyromania" Def Leppard.

Zespół powstał z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Pawła „Draka" Grzegorczyka oraz perkusisty Grzegorza „Brooza" Sławińskiego.

Po zmianach w składzie (obecnie oprócz Grzegorczyka w skład wchodzą: gitarzysta Piotr „Pit" Kędzierzawski, skrzypek Michał „Jelonek" Jelonek, basista Konrad „Saimon" Karchut oraz perkusiści Dariusz „Daray" Brzozowski i Arkadiusz „Letki" Letkiewicz) i zagraniu serii koncertów w Polsce i w Niemczech zespół nagrał debiutancki album w 1995 roku. Po „Requiem" ukazały się dotychczas jeszcze trzy albumy z premierowym materiałem.

Ponadto, Hunter wydał również trzy albumy koncertowe. W czerwcu 2011 roku ukazała się kompilacja „XXV lat później", która podsumowuje dorobek grupy.

 

KONKURS


Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na koncert zespołu Hunter w klubie Palladium:


Koncert Hunter, 8 kwietnia, godz. 19.30 (wejście od 18.30), klub Palladium - 2 podwójne zaproszenia - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)


Aby je wygrać, wyślij w poniedziałek (4 kwietnia) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).


Wygrywa co drugi esemes z danym kodem wysłany na podany numer w godz. 08.00 - 09.00 w dniu 4 kwietnia, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).

Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA