fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

KISS zagra dla rekinów. "Przyciągają długie fale radiowe"

Fotorzepa, Ada Michalak
Amerykański zespół rockowy KISS zagra 18 listopada u wybrzeży Australii koncert charytatywny. Nie będzie to jednak przeciętny występ, gdyż muzycy zaprezentują się między innymi żarłaczom białym, które będą mogły słuchać muzyki, dzięki podwodnym głośnikom. Pieniądze z wydarzenia przekazane zostaną organizacji Australian Marine Conservation Society, która zajmujące się ochroną fauny i flory w wodach wokół Australii.

- Na początku byłem sceptyczny, ale wyjaśniono mi, że rekiny przyciągają długie fale radiowe i Rock'n'Roll powinien je przyciągnąć. Ciekawe, ile wytrzymają, mam nadzieję, że znają "Rock And Roll All Nite” - powiedział w rozmowie z agencją Associated Press Paul Stanley, wokalista i gitarzysta zespołu KISS.

Muzycy wystąpią w pełnych kostiumach oraz makijażu, z których są znani. Zagrają także co najmniej cztery piosenki, których rekiny będą słuchać, dzięki specjalnym, podwodnym głośnikom.
 
Koncert obejrzy w małej łodzi podwodnej ośmiu fanów, którzy wylosowali bilety kosztujące 50 dolarów oraz ekspert, który zajmuje się życiem i zwyczajami rekinów.
 
Pieniądze z koncertu mają zostać przekazane organizacji Australian Marine Conservation Society, która zajmujące się ochroną fauny i flory w wodach wokół Australii.

Kiss jest amerykańskim zespołem glam-rockowym założony w 1973 roku. Znany jest z charakterystycznych kostiumów, makijażów oraz koncertów z dużą ilością pokazów pirotechnicznych. Jednymi z najbardziej znanych utworów grupy są "I Was Made for Lovin' You", "Rock And Roll All Nite”, czy "Detroit Rock City".

Źródło: Associated Press
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA