fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

MP Oszczędności

Ranking lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 mies. Marzec 2021

Gdzie szukać najlepszych lokat na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące
Adobe Stock
Ranking lokat bankowych zakładanych na okres od 1 miesiąca do 2 lat obowiązuje od 8 do 14 marca 2021 roku.

Cyklicznie analizujemy zmiany w tabelach oprocentowania produktów oferowanych na rynku lokat terminowych i na ich podstawie tworzymy ranking najlepiej oprocentowanych depozytów zakładanych na okres od 1 miesiąca do dwóch lat.

Do 1 proc. w skali roku zarobić można na lokatach zakładanych na 30 dni. Stawkę oprocentowania w tej wysokości oferuje Lokata Urodzinowa od Banku Millennium. 0,3 proc. w skali roku płaci Toyota Bank na Lokacie Plus. Po 0,1 proc. w skali roku sięgnąć zaś mogą klienci Santander Consummer Banku otwierający Lokatę Online Nowe Środki.

Maksymalnie 1,5 proc. w skali roku można wypracować zakładając lokatę na trzy miesiące. Podaną stawkę gwarantuje Nest Bank na Nest Lokacie Witaj. 1 proc. w skali roku oferuje wszystkim nowym klientom mBank, a 0,6 proc. w skali roku zarobią klienci Alior Banku, którzy w oddziale wypełnią ankietę inwestycyjną.

1,5 proc. w skali roku, to najwyższe oprocentowanie oferowane na lokatach półrocznych. Aby tyle zarobić należy skorzystać z oferty sześciomiesięcznej Nest Lokaty Witaj w Nest Banku. Na Lokacie Plus w Toyota Banku zarobić można 0,6 proc. w skali roku, a za nowe środki w Getin Banku można dostać 0,5 proc. w skali roku.

Lokaty na 12 i 24 miesiące

W rok zarobić można do 0,8 proc. w skali roku. Tyle właśnie płaci Toyota Bank na Lokacie Plus. 0,45 proc. w skali roku oferuje Santander Consummer Bank na Lokacie Online Nowe Środki, zaś 0,3 proc. w skali Getin Bank na Lokacie terminowej.

Na depozytach dwuletnich maksymalna stawka oprocentowania również wynosi 0,8 proc. w skali roku. Najwięcej oferuje swoim klientom Toyota Bank na Lokacie Plus. 0,55 proc. w skali roku płaci Santander Consummer Bank na Lokacie Online Nowe Środki. 0,5 proc w skali roku można zyskać na Lokacie Rentierskiej w Getin Banku.

W minionym tygodniu zmian w tabelach oprocentowania lokat terminowych dokonywał m.in.: Credit Agricole, Getin Bank i PKO BP. W żadnym z nich nie odnotowaliśmy modyfikacji w ofercie.

Źródło: pieniadze.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA