fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

MP Konta bankowe

Najlepsze lokaty 3-miesięczne tylko dla bankowych skoczków

Adobe Stock
4 proc. w skali roku – tyle maksymalnie można zarobić na 3-miesięcznych lokatach bankowych.

Tej wysokości stawka obowiązuje m.in. na trzymiesięcznej Lokacie Happy w Idea Banku i Nest Lokacie Witaj w Nest Banku. Oba depozyty dedykowane są wyłącznie nowym klientom. Wyższe zyski obarczone są więc dodatkowymi wymogami, które mają związać oszczędzającego z bankiem na dłużej.

!function(e,t,s,i){var n="InfogramEmbeds",o=e.getElementsByTagName("script"),d=o[0],r=/^http:/.test(e.location)?"http:":"https:";if(/^\/{2}/.test(i)&&(i=r+i),window[n]&&window[n].initialized)window[n].process&&window[n].process();else if(!e.getElementById(s)){var a=e.createElement("script");a.async=1,a.id=s,a.src=i,d.parentNode.insertBefore(a,d)}}(document,0,"infogram-async","//e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js");

W Nest Banku obowiązkowe jest założenie konta, czego nie trzeba robić w Idea Banku – tu wystarczy sam status nowego klienta. Na depozytach może się znaleźć od 500 zł do 20 tys. zł (Lokata Happy) i od 1 tys. zł do 10 tys. zł (Lokata Witaj).

Osoby otwierające rachunek osobisty w mBanku mogą skorzystać z okazji i założyć lokatę trzymiesięczną z oprocentowaniem 3,5 proc. w skali roku. Na depozycie można złożyć od 500 zł do 10 tys. zł wolnych środków.

Na 3 proc. w skali roku mają szanse klienci Getin Banku i eurobanku. Lokatę Mobilną otworzyć mogą osoby korzystające z aplikacji mobilnej Getina, a Lokatę na start mobilną i Lokatę na start internetową, klienci aktywujący jedną z wybranych usług w drugim z banków. Na te trzy lokaty można przelać po 10 tys. zł. Minimum wpłat, to 200 zł w eurobanku i 500 zł w Getin Banku.

Mniej niż 3 proc.

W Banku Millennium wprost z apki bankowej zainstalowanej na smartfonie wnioskować można o otwarcie Lokaty Mobilnej. Na lokacie zarobić można 2,25 proc. w skali roku. Limit wpłat ogranicza się do kwot od 500 zł do 10 tys. zł.

Trzy banki na lokatach kwartalnych płacą klientom maksymalnie do 2 proc. w skali roku. Jest to Bank Ochrony Środowiska, który oferuje e-Lokatę na Plusie, BNP Paribas, który ma Lokatę na Start oraz Plus Bank na depozycie dedykowanym do wpłat nowych środków: Nowa Kasa=Większy Zysk. Na lokaty można wpłacać odpowiednio: od 1 tys. zł do 100 tys. zł w BOŚ, od 3 tys. zł do 100 tys. zł w BPN Paribas i od 5 tys. zł do 200 tys. zł w PlusBanku.

Na 1,8 proc. w skali roku nowe środki wycenia Alior Bank. Ich saldo bank wylicza na dzień 19 lipca 2019 r. Na start wystarczy przelać 1 tys. zł. Łączna kwota oszczędności nie może być jednak wyższa niż 200 tys. zł.

Źródło: pieniadze.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA