fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

MOTO Tu i teraz

Box dachowy, z którym można rozpędzić się do 200 km/h

Porsche zaprezentowało box dachowy o pojemności 480 litrów, który przystosowany jest do prędkości 200 km/h. Można go również indywidualnie zaprojektować.
Jeśli chcesz pojechać swoim Porsche na wakacje, a nie zmieścisz wszystkich rzeczy w bagażniku, to teraz możesz nabyć oryginalny boks dachowy. I to taki z którym można pojechać do 200 km/h. Do tej pory większość producent boxów dachowych zalecała prędkość do 130 km/h, ale teraz Porsche podnosło ten limit. Bagażnik dachowy pochodzi z programu Performance, specjalnego działu akcesoriów i kosztuje 1368,50 euro (około 6264 zł).
Box ma trójwymiarowy srebrny napis Porsche, a boczne listwy mogą być dostępne w błyszczącej czerni i trzech innych kolorach z gamy modelowej Porsche: w kolorze srebrnym dolomitowym, metalicznym białym Carrara i metalicznym szarym Volcano. Na życzenie i za dodatkową opłatą klienci mogą zamówić boks polakierowany na indywidualny kolor. Boks dachowy o długości 2,12 m, szerokości 92 cm i wysokości 44,5 cm ma pojemność 480 litrów i może być otwierany z obu stron, co umożliwia łatwy i równomierny załadunek. To powinno wystarczyć na pięć par nart lub trzy deski snowboardowe. Maksymalna ładowność to 75 kilogramów.
Źródło: moto.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA