fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

MOTO Parking

Nowa koreańska marka samochodowa debiutuje w Europie

Genesis – luksusowa marka Hyundaia rozpoczyna sprzedaż swoich modeli w Europie. Ma stać się alternatywą dla Audi, BMW i Mercedesa.

Dominique Boesch, europejski szef marki Genesis jest realistą. Wierzy w sukces nowej marki jednak wie, że na niektórych rynkach będzie trudno zawalczyć o dobrą pozycję. Niemcy mają najbardziej lojalnych klientów na świecie, których prawie nie da skusić na luksusowe modele spoza Republiki Federalnej. Jaguar, Cadillac, Lexus czy Infiniti coś o tym wiedzą. Mimo to Boesch nie jest ani onieśmielony, ani zrażony przez fakt kilkumiesięcznego opóźnieniem wejścia marki na rynek spowodowanego pandemią. Genesis staruje z trzema punktami sprzedaży: w Monachium, Zurychu i Londynie. W ofercie znajdzie się sedan G80, SUV GV80, do których dołączą modele G70 i GV70. Wkrótce pojawi się też kompaktowy model stworzony specjalnie dla Europy.

Genesis-G80

Genesis GV80

Genesis Electrified G80

Genesis obiecuje przyszłym klientom „coś znacznie więcej niż tylko doskonałe samochody”. Ma to być przejrzysta struktura cen, ale też brak rabatów. Do tego ma dojść indywidualna obsługa klienta, czegoś w rodzaju „osobistego asystenta” dla każdego klienta. Koreańska marka zapowiada trzy modele elektryczne, które mają pojawić się w ciągu najbliższego roku. Pierwszym będzie elektryczna odmiana G80, która właśnie została zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Szanghaju.

Genesis G80

Genesis G80

Genesis G80

Genesis G80

Genesis GV80

Genesis GV80

Genesis Electrified G80

Genesis Electrified G80

Źródło: moto.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA