fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

LOT-em z Mazur do Krakowa przez cały rok

Materiały prasowe
Wedle pierwotnego planu LOT miał latać z mazurskiego lotniska w Szymanach do Krakowa od końca kwietnia do końca września, a następnie października. Teraz postanowił utrzymać połączenie przez cały rok

Uruchomione w kwietniu połączenie LOT-u z Szyman do stolicy Małopolski wchodzi do całorocznej siatki - informuje w komunikacie Port Lotniczy Olsztyn-Mazury. Loty, planowane najpierw jako sezonowe, od początku cieszyły się dużym powodzeniem. Chętnych na nie było na tyle dużo, że przewoźnik postanowił utrzymać je przez cały rok.

- Z miesiąca na miesiąc wypełnienie samolotów na tej trasie rosło - mówi prezes lotniska w Szymanach Tomasz Kądziołka, cytowany w komunikacie. - Co ważne, z połączenia korzystają zarówno turyści przylatujący z Małopolski na Warmię i Mazury, jak i mieszkańców naszego regionu podróżujący do Krakowa. Z jednej i drugiej strony są to zarówno turyści indywidualni, jak i zorganizowane grupy - dodaje.

Loty odbywają się w czwartkowe i niedzielne wieczory - wylot z Krakowa o godzinie 20.45, lądowanie w Szymanach o 21.55, lot powrotny do Krakowa o 22.25, lądowanie tamże o 23.35.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA