fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

LOT połączy Bydgoszcz z Warszawą

materiały prasowe
Lot zamierza otworzyć na sezon zimowy połączenia z Bydgoszczy do Warszawy. Będzie dziesięć lotów w tygodniu

Pierwszy lot ma się odbyć 27 października. Samolot będzie kursować w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty w godzinach 6.00 - 6.50, a z Warszawy do Bydgoszczy w wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele w godzinach 23.00- 23.50, a także od poniedziałku do piątku do w Bydgoszczy do Warszawy w godzinach 15.00-16.00, a z Warszawy do Bydgoszczy od poniedziałku do piątku w godzinach 13.40 - 14.30.

Jak mówi cytowany w komunikacie lotniska jego prezes Tomasz Moraczewski, powrót bezpośrednich połączeń lotniczych z Bydgoszczy do Warszawy jest "realizacją celu wpisanego w plan wieloletni lotniska". - Dzięki uruchomieniu lotów do Warszawy uzyskujemy dostęp do dwóch lotnisk przesiadkowych - we Frankfurcie i w Warszawie. To umożliwi pasażerom planowanie podróży do wielu europejskich miast z wylotem rano i powrotem wieczorem - wskazuje Moraczewski.

A dyrektor Biura Siatki Połączeń w PLL LOT Robert Ludera dodaje, że rozkład został skonstruowany tak, aby zapewnić komfortową podróż zarówno osobom lecącym w celach  biznesowych jak i turystycznych do Warszawy lub dalej. - Zróżnicowane godziny lotów zapewniają możliwość dogodnej przesiadki na Lotnisku Chopina do samolotów do Ameryki Północnej, Azji, Europy Zachodniej i środkowej oraz do portów krajowych - przekonuje.

LOT będzie latać na trasie z Bydgoszczy bombardierem Q400, zabierającym na pokład 78 pasażerów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA