fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

Finnair zaprasza na zwiedzenie Finlandii

materiały prasowe
Zamiast biec na następny samolot, przedłuż czas przesiadki w Helsinkach. W ten sposób w czasie jednej podróży zwiedzisz więcej – zachęca fiński narodowy przewoźnik lotniczy

Akcja jest częścią programu StopOver Finland, finansowanego przez Ministerstwo Gospodarki i Zatrudnienia Finlandii, a prowadzonego przez Visit Finland, Finnair i organizacje fińskiej branży turystycznej.

Jak opisuje Finnair, transport z lotniska do centrum Helsinek zajmuje pół godziny. Zamiast jechać do stolicy, podróżni mogą też, przesiadając się na lot krajowy, wybrać się na krótką wycieczkę na północ kraju, np. do Laponii. Oferta pakietów przesiadkowych – od programów pięciogodzinnego postoju, aż po 5-dniowe wycieczki – będzie dostępna na stronie biura Primera Holidays przez całą wiosnę.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy zaoferować naszym klientom usługę, która pozwoli im zatrzymać się i zrelaksować pomiędzy lotami, a jednocześnie zobaczyć kawałek Finlandii - mówi Anssi Partanen, szef działu produktów turystycznych Finnaira, cytowany w komunikacie prasowym. - Inicjatywa StopOver Finland idzie w parze z rozwojem siatki naszych połączeń, któremu towarzyszy rosnące zainteresowanie Finlandią wśród podróżnych z Azji. Pakiety turystyczne oferowane w ramach programu będą atrakcyjne dla klientów podróżujących ze wszystkich miast w siatce połączeń Finnaira – dodaje.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA