fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

Do Modlina OKbusem

Materiały prasowe
W kwietniu na wybranych trasach w Polsce pojawią się autobusy OKbus. Będą dowozić pasażerów z różnych regionów Polski do lotniska w Modlinie

Pomarańczowe autobusy Scania i Mercedes będą kursować z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia, Płocka, Ciechocinka i Włocławka. Rozkład jazdy będzie dopasowany do godzin przylotów i odlotów modlińskiego portu lotniczego. W planach jest uruchomienie kolejnych tras jeszcze w tym roku.

Ceny przejazdu OKbusem zaczynają się od 9 złotych. Na najtańsze bilety mogą liczyć ci, którzy zarezerwują je z dużym wyprzedzeniem. Kupujący mają też gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli zrezygnują z kursu.

Do standardowego wyposażenia busów należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie będą mieć do wbudowanych w fotele tabletów, umożliwiających korzystanie z internetu, granie i oglądanie filmów.

Za nową marką stoi firma Trans Kinetik, znana do tej pory z linii autobusowych ModlinBus, dowożących pasażerów na lotnisko w Modlinie.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA