fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

Więcej wygody dla biznesowych klientów Emirates

Materiały prasowe
Pasażerowie Emirates podróżujący klasą biznes z Warszawy zyskali pełny dostęp do wszystkich czterech salonów executive na lotnisku Chopina

Na lotnisku Chopina w Warszawie można skorzystać z czterech salonów executive, które zostały nazwane na cześć słynnych dzieł skomponowanych przez patrona lotniska Fryderyka Chopina. Salony Fantazja, Preludium, Polonez i Bolero zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić pasażerom oczekiwanie na lot w komfortowych warunkach. W ich ofercie jest wolny dostęp do napojów i przekąsek, a także aktualna prasa i magazyny. Wszystkie salony wyposażone są w ekrany z rozkładem lotów, dostęp do Wi-Fi i sprzętu komputerowego. Goście salonów mają również możliwość skorzystania ze strefy relaksu i łazienki z prysznicem. Salony executive są czynne od wczesnych godzin porannych do 23:00.

- Pełny dostęp do salonów Executive oznacza, że oczekiwanie na odprawę będzie wygodne i przyjemne, co stanowi uzupełnienie podróży na pokładzie samolotów linii Emirates i wysokiej klasy serwisu pokładowego – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Maciej Pyrka, menadżer Emirates w Polsce.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA