fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lekkoatletyka

Skok w studiu

Fotorzepa/Marian Zubrzycki
Najlepsi polscy lekkoatleci wezmą udział w serii mityngów, które zorganizuje Telewizja Polska. Zawody będą elitarne - bez kibiców i bez dziennikarzy.

Imprez w planie jest sześć. 18.06 i 09.07 zaplanowano pchnięcie kulą, 25.06 i 16.07 skok o tyczce, a 02.07 i 23.07 skok wzwyż. Dwie pierwsze konkurencje odbędą się na parkingu przy Woronicza. Skoczkowie oraz skoczkinie powalczą z poprzeczką w studiu numer jeden.

- Jeśli powiem, że nasza rozmowa trwała 30 sekund, nie będzie to nadużycie. Nasz misją, jako telewizji publicznej, jest odmrażanie sportu. Nie wykluczamy, że taki cykl pojawi się u nas na stałe - mówi dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski. - Wiem, że zawodnicy już przebierają nogami, żeby startować - dodaje prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (PZLA) Henryk Olszewski.

Gwiazdami cyklu będą Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki, Sylwester Bednarek oraz Kamila Lićwinko. Kibice zobaczą zawody w telewizji, ale wiele więcej o rywalizacji się nie dowiedzą, bo mityngi odbędą bez widzów i bez dziennikarzy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA