fbTrack
REKLAMA

Książki

Nowości książkowe dla dzieci poniżej 10 zł

Nowości książkowe dla dzieci poniżej 10 zł Malucha do czytania warto zachęcać już od najmłodszych lat. Powstaje wiele książeczek zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, dlatego ich wybór nie powinien być trudny. Co więcej, wiele pozycji można kupić już od kilku złotych. W które nowości książkowe warto zainwestować?

Nowości książkowe dla dzieci poniżej 10 zł

 

Malucha do czytania warto zachęcać już od najmłodszych lat. Powstaje wiele książeczek zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, dlatego ich wybór nie powinien być trudny. Co więcej, wiele pozycji można kupić już od kilku złotych. W które nowości książkowe warto zainwestować?

 

Kolorowanki dla malucha

 

Kolorowanki dla dzieci to świetny sposób na rozbudzanie wyobraźni. Podczas wspólnej zabawy można uczyć swoją pociechę kolorów, kształtów. Różnorodne kolorowanki przeznaczone dla przedszkolaków można kupić poniżej 4 zł. W serii “Kolorowanki Przedszkolaka” można znaleźć następujące książki:

 

  • sport,
  • pojazdy,
  • dinozaury,
  • stworki.

 

Rysunki nie tylko rozbawią i zachęcą do dowolnego wypełniania kolorami, ale także rozbudzą kreatywność, poprawią zdolności motoryczne oraz umiejętność skupienia uwagi.

 

Książki dla dzieci w wieku 0-2 lat

 

Każdy rodzic, który nie zna jeszcze pozycji z serii “Miś Koralik”, powinien nadrobić zaległości. To bestsellery książek, które można nabyć poniżej 5 zł! Przeznaczone są dla najmłodszych dzieci - od 0 do 2 lat. Będą odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Pierwsza propozycja to “Miś Koralik. Jagody”. W tej części tytułowy Miś Koralik dostaje nową konewkę, która wykorzystuje do podlewania roślin. Szczególnie upodobał on sobie jagody. Pewnego dnia zaczyna zastanawiać się nad tym, dlaczego niektóre jagody są czerwone, inne zielone, a jeszcze kolejne niebieskie. Z pomocą przychodzi niezawodna mama, a następnie całą rodziną postanawiają stworzyć własne jagódki z papieru.

 

Drugą propozycją jest książka “Miś Koralik. Stempelek”. Tym razem miś spędza czas ze swoją mamą, wykonując stempelki przy użyciu ziemniaka. W pewnym momencie Koralik moczy łapkę i robi ślad na kartce. Mama i tata robią to samo, w efekcie czego powstaje przepiękna, rodzinna ilustracja. Książeczki z tej serii pozwalają dzieciom poznawać i rozumieć świat.

 

Książki dla starszych dzieci

 

Jeśli interesują Cię nowości książkowe dla starszych dzieci, warto przyjrzeć się bliżej serii “Słodkie małe zwierzątka”, której autorem jest Antoon Krings - francuski pisarz i rysownik. To na podstawie jego książek powstał film fabularny “Co w trawie piszczy?”. Historie z tej serii zostały wydane pięknym, rymowanym językiem, który jest uwielbiany przez dzieci.

 

Nowe książki wcale nie muszą być drogie. Pozycje z tej serii można kupić poniżej 10 zł. Zachwycą one miłośników dobrej literatury i pięknych ilustracji. Każda książeczka jest opowieścią o innym zwierzątku, m.in. Nineczce Biedroneczce, Kamilku Motylku, Juleczce Mróweczce, Maruszce Muszce, Jadwisi Żółwisi, Leszku Weszku. Bohaterowie są niezwykle charyzmatyczni, a każda historia wyróżnia się wzruszającą fabułą i głębokim przesłaniem. Ogromnym atutem są także pełne wdzięku obrazki.

 

Seria “Słodkie małe zwierzątka” jest wydawana już od 1994 roku. Tłumaczy się ją na wiele języków, a zarówno we Francji, gdzie powstała, jak i Anglii, Stanach Zjednoczonych czy innych krajach, bije rekordy sprzedawalności po dziś dzień.

REKLAMA