fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Magazyny 7R staną w Tczewie

materiały prasowe
Budowę powierzchni logistycznych w Tczewie rozpoczyna 7R, ogólnopolski deweloper.

7R Park Tczew to kolejna inwestycja spółki na północy kraju. - To właśnie tutaj od budowy 7R Park Gdańsk, dziesięć lat temu rozpoczęła się historia firmy - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - Dziś mamy w planach realizację w regionie kilku obiektów wchodzących w skład sieci miejskich magazynów 7R City Flex. Pierwsza rozpoczęła się budowa 7R City Flex Szczecin. Planujemy też budowę dużych parków logistycznych.Jednym z nich będzie właśnie 7R Park Tczew.

- Nasz rozwój na Pomorzu jest jednym z elementów ekspansji firmy w całym kraju. Region pomorski rozwija się bardzo dynamicznie, a perspektywy są lepsze niż przed kilkoma laty - komentuje Ryszard Gretkowski, wiceprezes spółki 7R. - Dodatkowo, rekordowo niski poziom pustostanów w Polsce Północnej, nieprzekraczający 1 proc., pokazuje jak bardzo są tu potrzebne nowoczesne magazyny. W parku 7R Tczew rozpoczyna się budowa dwóch pierwszych obiektów klasy A o łącznej powierzchni 46,7 tys. mkw. Pierwszy z nich liczący ponad 26 tys. mkw. został w całości wynajęty jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

- Nasze magazyny to pierwsze w regionie obiekty klasy A, które dodatkowo zostaną poddane certyfikacji środowiskowej BREEAM - dodaje Marzena Taube ze spółki 7R.

Park położony jest 40 km od centrum Gdańska, bezpośrednio przy węźle Swarożyn na autostradzie A1 łączącej północ kraju do granicy z Czechami w Gorzyczkach. - Lokalizacja inwestycji umożliwia prowadzenie dystrybucji, zarówno na rynek lokalny, jak i poza granice kraju - mówi deweloper. - Oddanie obiektów do użytku jest planowane na I kw. 2019 r.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA