fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Inni przewoźnicy

PKS Polonus jedzie na Słowację

materiały prasowe
Polski przewoźnik autobusowy PKS Polonus 18 grudnia uruchomi nowe połączenie Polska - Słowacja. Autobusy będą kursowały z Warszawy, przez Zakopane, do Tatralandii, czyli kompleksu narciarskiego w Niskich Tatrach

Autobus z Warszawy do Tatralandii, rozpoczynający trasę na Dworcu Zachodnim, kursować będzie w piątki i soboty raz dziennie (o godzinie 22:30), zaś w okresie wakacyjnym – przez cały tydzień.

Bilety – z możliwością rezerwacji indywidualnej i grupowej – można kupić w 60-dniowej przedsprzedaży na stronie przewoźnika i w punktach sprzedaży agencyjnej Polonus.

– Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek będzie cieszył się ogromnym powodzeniem, choćby dlatego, że PKS Polonus jest pierwszym przewoźnikiem autobusowym, który wprowadził do stałego rozkładu jazdy bezpośrednie połączenie między Warszawą a Tatralandią - zauważa Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS Polonus, cytowany w komunikacie prasowym.

Nowy międzynarodowy kurs PKS Polonus prowadzić będzie przez: Radom, Kielce, Kraków i Myślenice oraz przez ośrodki narciarskie – Białkę i Bukowinę Tatrzańską, Zakopane, Stary Smokowiec, aż do słowackiego Liptowskiego Mikułasza.

Trasa została podzielona na trzy główne odcinki: Warszawa – Zakopane (8h 10 min), Warszawa – Zakopane – Tatrzańska Łomnica/ Stary Smokowiec (9h 30 min), Warszawa – Zakopane – Liptowski Mikułasz (11h 25 min). Koszt biletu wynosi odpowiednio (bez uwzględnienia ustawowych zniżek): 50, 80 i 90 złotych.

Kurs powrotny z Tatralandii do Warszawy realizowany będzie w soboty i niedziele, a w okresie wakacyjnym przez cały tydzień, o godz. 19:00, z planowym przyjazdem do Warszawy o godz. 5:20.

Podróżni, korzystający z usług przewoźnika mogą też wziąć udział w konkursie "Nagradzanie za podróżowanie". W puli nagród znajdują się podwójne bilety do kina na premierowy pokaz nowych "Gwiezdnych wojen" i zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwóch osób w uzdrowisku termalnym Velké Losiny w Czechach. Szczegóły i regulamin akcji są dostępne na stronie przewoźnika.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA