fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Inni przewoźnicy

PolskiBus i Żak Express wspólnie na trasie

materiały prasowe
PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 Warszawa – Łomża – Ełk – Augustów – Suwałki

W ramach współpracy obu przewoźników klienci Polskiego Busa zyskują nowe miasto w siatce połączeń – Ełk - oraz więcej kursów na tej trasie. - To pierwsza w naszej historii tego typu kooperacja - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, cytowany w komunikacie prasowym.

- Od dawna docierały do nas sygnały od naszych pasażerów z Podlasia, że chcieliby mieć możliwość komfortowych podróży nie tylko do Warszawy, lecz również do pozostałych polskich i zagranicznych miast. Dzięki współpracy z PolskiBus.com stało się to możliwe – podaje zaś w komunikacie prasowym Jerzy Biedulewicz, prezes Żak Express.

Autokary Żak Express będą wyruszały spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w kierunku Suwałk i Ełku codziennie o godzinie: 1:05, 9:45, 12:45, 16:20, 18:10 i 20:25. Dodatkowo Pasażerowie z Suwałk będą mogli skorzystać z przyspieszonego kursu o godzinie 17:30 (tylko w piątki), a na pasażerów z Ełku czekają dodatkowe połączenia o 14:50 (od poniedziałku do soboty) oraz 22:25 (tylko w niedziele).

Autokary z Suwałk - w kierunku Warszawy - będą odjeżdżały 7 dni w tygodniu o godzinie: 2:25, 6:40, 9:20, 12:30, 16:00 i 22:30, natomiast pasażerowie z Ełku dodatkowo od poniedziałku do soboty będą mieli do dyspozycji połączenie o 5:45, a w niedziele o 16:30.

Od 12 maja wszystkie kursy na linii P25 obsługiwane będą przez autokary Żak Express. We flocie przewoźnika znajdują się autokary firm Mercedes i Setra o podwyższonym standardzie, które będą oznaczone logo firmy Żak Express. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące linii P25. Autobusy wyposażone są w dostęp do bezprzewodowego internetu, gniazdka elektryczne, toalety i klimatyzację. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Żak Express.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA