fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Ibis Styles pierwszy raz w Warszawie

materiały prasowe
Ibis Styles Warszawa West będzie pierwszym hotelem tej marki w Warszawie, powstanie po modernizacji działającego już na rynku Rest Hotelu w Morach koło Warszawy
Hotel ibis Styles Warszawa West będzie włączony do Grupy Orbis w trzecim kwartale 2017 roku. Będzie miał 103 pokoje, restaurację, sale konferencyjne, a także centrum odnowy biologicznej. Hotel zachowa profil biznesowo-turystyczny i znajdzie się w systemach rezerwacji Grupy AccorHotels i Orbisu.
- Obiekty tworzone we współpracy z Orbisem i Accorem wyróżniają się oryginalnością wystroju i funkcjonalnością rozwiązań, dzięki czemu wnętrza hotelowe zapewniają gościom wygodę i niepowtarzalny klimat – mówi cytowany w komunikacie Mirosław Pietrzak, prezes spółki Rest, która jest właścicielem hotelu. - Ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka, oferująca produkt typu all inclusive. Każdy hotel jest inny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi.
Obecnie w 24 krajach działa 320 hoteli tej marki (prawie 30 tys. pokojów).
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA