fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Andreea Cheratoiu pokieruje hotelem Sobieski

Materiały prasowe
Z początkiem września stanowisko dyrektora generalnego warszawskiego Radissona Blu Sobieski objęła Andreea Cheratoiu, menedżerka związana z grupą hotelową Radisson od 12 lat

Andreea Cheratoiu karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2004 roku od objęcia stanowiska kierownika recepcji odpowiedzialnego za relacje z gośćmi - czytamy w komunikacie Radissona. Do grupy Radisson dołączyła w 2007 roku i po kilku latach została dyrektorem operacyjnym Radissona Blu w Bukareszcie, a następnie dyrektorem hotelu Park Inn by Radisson w Jekaterynburgu w Rosji. Od 2017 roku nadzorowała działalność trzech  hoteli Radissona w Rydze.

Cheratoiu jest absolwentką Akademii Nauk Ekonomicznych (Academy of Economy Studies) i Uniwersytetu Rumuńsko-Amerykańskiego (Romanian-American University) w Bukareszcie, gdzie studiowała zarządzanie w biznesie, turystyce i hotelarstwie.

Jak twierdzi jej pracodawca, jest ekspertką od wyszukiwania nowych możliwości rozwoju biznesowego, usprawniania procesów i zwiększania zysków operacyjnych, ma specjalistyczną wiedzę z zakresu jakości obsługi i zadowolenia klientów oraz zarządzania ludźmi. Jako menedżerka uchodzi za bezkonfliktową i sprawiedliwą, ale wymagającą. Zarówno te cechy, jak i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu hotelami sprawiły, że „pod jej kierownictwo oddano jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich obiektów, Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA