fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Mercure Kraków Stare Miasto z nowym dyrektorem generalnym

Materiały prasowe
Z początkiem lipca stanowisko dyrektora generalnego hotelu Mercure Kraków Stare Miasto objął dotychczasowy dyrektor operacyjny Tomasz Schweda

Tomasz Schweda jest pasjonatem hotelarstwa - przedstawia nowego dyrektora biuro prasowe Orbisu. Pracę w branży rozpoczął jako recepcjonista w jednym z orbisowskich hoteli, następnie pracował na stanowiskach szefa zmiany recepcji, kierownika recepcji, kierownika ds. hotelowych oraz dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelach międzynarodowych sieci w Polsce. Przez ostatnie dwa lata był dyrektorem operacyjnym hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Tomasz Schweda jest absolwentem wyższej szkoły o profilu ekonomicznym, w której studiował zarządzanie (specjalizacja marketing w turystyce i hotelarstwie) i komunikację w biznesie. Ukończył też podyplomowe studia menedżerskie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i szkołę muzyczną. W wolnym czasie podróżuje, poznając wyjątkowe hotele na całym świecie. Interesuje się również muzyką, gra na skrzypcach i fortepianie. W ubiegłym roku zwyciężył w konkursie branżowym „Hotelarz roku" w kategorii do 35. roku życia.

Ponad 90 procent menedżerów i dyrektorów hoteli w Grupie Orbis i Accor pochodzi z rekrutacji wewnętrznej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA