fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Hilton świętuje 10 lat obecności w Polsce

materiały prasowe
Nasza sieć mocno rozwinęła się w Polsce. Mamy więcej hoteli w budowie niż jakakolwiek inna firma hotelarska w kraju - mówi na 10-lecie obecności sieci Hilton w Polsce jej wiceprezes Jim Holthouser

Hotelarska sieć Hilton, mająca prawie 5 tysięcy hoteli na świecie, przypomina o mijającej właśnie 10 rocznicy obecności w Polsce. Wieloletni pracownicy i dyrekcja hotelu Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre świętowali zaś dekadę działalności tego obiektu.

Od pojawienia się na polskim rynku w marcu 2007 roku, sieć Hilton otworzyła 14 hoteli. w ciągu ostatnich pięciu lat po dwa rocznie. Przez następne dwa lata grupa zamierza podwoić ten wynik.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy okazję być w Warszawie, by obchodzić dziesięciolecie działalności Hilton w Polsce - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Jim Holthouser, wiceprezes wykonawczy ds. marek globalnych Hilton.

Sieć Hilton ma 14 hoteli w Polsce, między innymi w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Dzięki nowym inwestycjom, a w szczególności zapowiadanym hotelom Hampton by Hilton, marka zaistnieje także w Lublinie, Łodzi, Kaliszu i Poznaniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA