fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Nowy Hilton stanie w Kołobrzegu

materiały prasowe
Przy ul. Morawskiego w Kołobrzegu stanie nowy Hilton Garden Inn. Obiekt, który będzie miał 128 pokojów, zostanie otwarty na początku 2019 roku

Hilton zawarł umowę franczyzową ze spółką BB Baltic Park na otwarcie Hilton Garden Inn Kolobrzeg. Hotel będzie pierwszym ośrodkiem sieci w tym rejonie. Budowa obiektu rozpocznie się już w tym roku, a otwarcie hotelu zaplanowane jest na początek 2019 roku.

- Jesteśmy dumni, że mamy w Polsce więcej ośrodków w budowie niż jakakolwiek inna sieć hoteli. Polski rynek jest idealny dla rozwoju marki Hilton Garden Inn, a obiekt powstający w Kołobrzegu będzie odpowiedzią na wzrastające w tym rejonie zapotrzebowanie na noclegi dla klientów biznesowych i odwiedzających miasto w celach turystycznych - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Patrick Fitzgibbon, wiceprezes Hiltona ds. rozwoju w regionie Europy i Afryki.

- Projekt ten zdecydowanie pomoże wzmocnić pozycję Kołobrzegu jako najlepszego nadmorskiego ośrodka wypoczynkowego w Polsce - mówi, cytowany w komunikacie, Piotr Biliński, reprezentujący BB Capital Group. - Hilton Garden Inn, jako marka o silnej pozycji międzynarodowej, znacznie poszerzy ofertę noclegów i poprawi jakość bazy hotelowej. Jesteśmy dumni, że wraz z siecią Hilton, najbardziej rozpoznawalną marką hotelarską na świecie, stworzymy unikatowy kompleks obejmujący niezwykły hotel, apartamenty, a także nowoczesne centrum spa i odnowy biologicznej - dodaje.

Hilton jest właścicielem ponad 30 gotowych i planowanych hoteli w Polsce. Kołobrzeski obiekt będzie szóstym hotelem marki Garden Inn w kraju i pierwszym hotelem sieci Hilton w tym mieście.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA