fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Orbis przejmuje dwa hotele w Rumunii

Hotel Mercure Bucharest Unirii
Materiały prasowe
Orbis podpisał umowę o zarządzanie dwoma hotelami w rumuńskim porcie Galati. Po modernizacji, która ma zakończyć się w połowie 2020 roku, obiekty dołączą do sieci Mercure i ibis Styles

Orbis będzie zarządzał dwoma hotelami w Galati, największym porcie nad Dunajem i drugim co do wielkości w Rumunii, o czym informuje w komunikacie. Umowa została podpisana na 15 lat.

Oba hotele znajdują się przy ulicy Domnească (pod numerami 13 i 12), w niewielkiej odległości od starego miasta i portu. Po generalnym remoncie, którego zakończenie planowane jest na połowę przyszłego roku, zaczną działać jako Mercure Galati Centrum (66 pokojów) i ibis Styles Galati Dunarea (79 pokojów). Obie marki należą do należą do Accoru, strategicznego akcjonariusza Orbisu.

- Chcemy wprowadzić nowe standardy na lokalnym rynku hotelarskim. Mercure i ibis Styles to znane na całym świecie marki hotelowe, które wniosą dodatkową wartość do obu naszych hoteli w Galati - mówi właściciel hoteli Traian Sandu, cytowany w komunikacie. - W Galati zachodzą pozytywne zmiany i chcemy być ich częścią - dodaje.

Pod marką Mercure działa ponad 790 hoteli w 63 krajach, a ibis Styles - prawie 470 obiektów w 45 krajach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA