fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Na Malediwach powstał megakompleks turystyczny

www.crossroadsmaldives.com
W czerwcu pierwszych gości przyjmie Crossroads Maldives, który ma być największym kompleksem turystycznym na Oceanie Indyjskim

Crossroads Maldives leży na siedmiokilometrowej lagunie i dziewięciu wyspach. Jak twierdzą jego twórcy, jest największym kompleksem turystycznym na Oceanie Indyjskim.

W jego skład wchodzą dwa hotele, które pierwszych gości przyjmą już w czerwcu tego roku. Mowa o obiektach amerykańskich sieci Hard Rock Hotel Maldives i Saii Lagoon Maldives, Curio Collection by Hilton. W tym pierwszym znajduje się 178 rodzinnych pokojów, wille na plaży i dwa domki na palach na wodzie, a także sklepy.

SAii Lagoon Maldives, Curio Collection by Hilton stawia natomiast na indywidualne potrzeby gości. Po przyjeździe będą oni mogli sami stworzyć kosmetyki, korzystając z laboratorium hotelowego Aroma Lab. Specjalista wyjaśni im działanie poszczególnych składników i sposoby ich łączenia. Obiekt ma 198 pokojów oraz wille na wodzie i na plaży. W skład kompleksu wchodzą także marina, sklepy, kawiarnie i inne punkty gastronomiczne.

Jak podaje portal Corporate Maldives, inwestorem jest tajlandzka firma deweloperska Singh Estate. Koszt budowy to 800 milionów dolarów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA