fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Berlin ma największego Hamptona

materiały prasowe
W samym sercu niemieckiej stolicy otwarto hotel Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz

Pod marką Hampton by Hilton działa ponad 2240 hoteli. Nowy berliński obiekt noclegowy ma 344 pokoje, więc będzie największy w całej grupie.

Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz dołączył do trzech hoteli marki Hampton by Hilton działających w Niemczech. Obiekt usytuowany jest 14 kilometrów od portu lotniczego Berlin – Tegel, a znajdujące się w pobliżu przystanki tramwajowe i stacje metra zapewniają jego gościom łatwy dostęp różnych części miasta.

- W tym roku po raz pierwszy liczba zagranicznych turystów odwiedzających Berlin wyniosła prawie 5 milionów osób. Świadczy to o rosnącej popularności miasta i plasuje je w czołówce najchętniej odwiedzanych miejsc w Europie – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Simon Vincent, prezes Hiltona w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. – Hampton by Hilton City Centre Alexanderplatz to pierwszy z pięciu hoteli średniego poziomu cenowego, których otwarcie zaplanowano na 2017 rok. Pozostałe znajdują się między innymi we Frankfurcie i Hamburgu - dodaje.

Hampton by Hilton Berlin City Center Alexanderplatz jest własnością Primestar Hospitality GmbH. Obiekt uczestniczy w programie lojalnościowym Hilton Honors.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA