fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

HomeToGo z milionami dolarów na rozwój

Założyciele serwisu HomeToGo: Patrick Andrä, Wolfgang Heigl i Nils Regge.
materiały prasowe
Wyszukiwarka domów i apartamentów wakacyjnych HomeToGo dostała 20 milionów dolarów wsparcia od nowojorskiego inwestora Insight Venture Partners

Insight Venture Partners to spółka inwestującą w szybko rozwijające się przedsiębiorstwa z branży technologicznej i internetowej. Założony w 1995 roku Insight pozyskał łącznie 13 miliardów dolarów i zainwestował je w ponad 250 firm.

- HomeToGo wyraźnie wpasowuje się w naszą strategię inwestycyjną, zgodnie z którą wspieramy rozwijające się firmy skierowane do globalnego konsumenta i mające innowacyjne rozwiązania technologiczne – mówi Brad Twohig, dyrektor zarządzający w Insight Venture Partners, cytowany w komunikacie prasowym.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi z zaufania, jakim obdarzyli nas Acton i DN Capital, a także nasz nowy inwestor - Insight Venture Partners. Potwierdza to, że podjęliśmy wiele odważnych decyzji i dysponujemy najlepszym zespołem zdolnym do podbicia rynku – mówi cytowany w komunikacie prasowym Patrick Andrä, prezes i współzałożyciel HomeToGo.

Serwis HomeToGo zawiera ponad 6 milionów ofert domów i apartamentów wakacyjnych. Serwis umożliwia porównywanie noclegów z portali rezerwacyjnych różnych usługodawców, m.in. Booking.com, Interhome, Novasol, eDom.pl oraz noclegowo.pl.

Firma z siedzibą w Berlinie powstała w styczniu 2014 roku z inicjatywy Patricka Andrä, Wolfganga Heigla i Nilsa Regge'a. Od tego czasu ze stroną zostało zintegrowanych ponad 250 partnerów z ofertami w ponad 200 krajach. W czasie dwóch lat istnienia HomeToGo wkroczyło do dziewięciu krajów Europy (Niemiec, Francji, Polski, Włoch, Hiszpanii, Austrii, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii) i do Stanów Zjednoczonych.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA